Keskkütus LPG. Made in Germany

De En Et

FASFlüssiggas-Anlagen GmbH

Ettevõte FAS, Flüssiggas-Anlagen Salzgitter, on asutatud aastal 1975 puhas trading company LPG seadmete (propaan/butaan). Lõpus seitsmekümnendate, turvalisuse Mõiste on muutumas üha tavalisemaks seas klientidele.

Õigusaktide tõttu ja suunised, FAS on laiendanud ohutuse tehnoloogia tootmise alal ja on kantud mitmete teiste klapid, toruliitmikud ja seadmete osad oma tootevalikus, et tagada suuremat ohutust nõuded gaasi tootjate, tarnijate ja ettevõtjatele.

Aastate jooksul on meie endi tooted on välja töötatud ja valmistatud turuniššide, et saavutada konkurentsieeliseid ja selleks, et rahuldada kasvavat soovidele ja nõuetele klientidele. Selleks, et täita turu olukorda, tootmishoone juures Salzgitter saidi laienes mitu korda.

Täna, FAS on kaasaegne ja suuremahulise tootmise ja teeninduse töökoda, ja võivad toota kõiki innovaatilisi FAS-toodete kõrgeim võimalik kvaliteet, usaldusväärsus ja kinnipidamise tähtajad.

Tooted on välja töötanud FAS on valmistatud kõrgelt kvalifitseeritud ja tõhus töötajate state-of-the-art seadmed ja nende suhtes ulatuslik kvaliteedi tagamise süsteemi.

.