Keskkütus LPG. Made in Germany

De En Et

PP-TEC Innovative Flüssiggastechnik

PP-TEC Innovative Flüssiggastechnik on Saksa autonoomsete gaasivarustussüsteemide tootja, kellel on oma projekteerimis- ja inseneriteenus. Tehnoloogilise protsessi uuenduslik kvaliteedikontrollisüsteem, kaasaegsed tootmisrajatised ja, mis kõige tähtsam, kõrgelt kvalifitseeritud personal. Kõik ülaltoodud võimalused võimaldavad meil valmistada kaasaegseid, energiasäästlikke seadmeid autonoomsetele ja ootesetele gaasivarustussüsteemidele.

PP-TEC "Innovative Fluessiggas Technik" eelised (Saksamaa)

Juhul kui tarbimine vedelgaas auru ületab kiirust looduslikud aurutamist veresoones vaja kasutada aurutitele tõttu, millest electropreheating kiirendades aurustumine vedelfaasi aurule ja pakkuda gaasitarne tarbijale etteantud mahus.

Eesmärk LPG aurusti - transformatsiooni vedelfaasist vedelgaasi (LPG) aurustunud tõttu toimuva kasutada elektriliselt soojendatava evaporators. Kütuseaurud võivad olla varustatud ühe, kahe, kolme või enama aurustiga.

Aurustite paigaldamine võimaldab ühe aurusti või mitme paralleelselt töötada. Seega võib taime võimsus varieeruda sõltuvalt samaaegselt töötavate aurustite arvust.